Ballina Kronika Vihet pas hekurave 57-vjeçari nga Tetova

Vihet pas hekurave 57-vjeçari nga Tetova

Pjestarë të policisë nga Sektori për Punë të Brendshme – Tetovë, dje më 16 korrik 2019, rreth orës 17 e 30 minuta, kanë kryer bas*tisje në shtëpinë dhe hapësirat ndihmëse të 57-vjeçarit A.M. me lokacion në rrugën e “Ilindenit” në Tetovë.

Gjatë bastisjes është gjetur mari*juanë, kurse personi A.M. është pri*vuar nga liria dhe mbajtur në Stacionin policor në Tetovë, për zbardhjen dhe dokumentimin e plotë të rastit.


VIDEO bonus:
Loading...