Ballina Kronika Vihen pas hekurave pesë të rinj nga Gostivari, ja pse ?

Vihen pas hekurave pesë të rinj nga Gostivari, ja pse ?

Policia e Gostivarit ka arr*estuar pesë persona në të cilët është zbuluar mari*jhanë dhe kok*ainë.

Nga MPB sot theksojnë se policia e departamentit të jashtëm për punë kri*minale në Gostivar mbrëmë rreth orës 22:45 ka arr*estuar pesë persona dhe atë I.Xh (21) dhe A.XH. (18) nga Banjica e Epërme dhe L.A. (18) nga Gostivari, tek të cilët është gjetur mari*jhanë.

Në orën 3:10, përsëri është arr*estuar një 17-vjeçar S.M. nga Gostivari, tek i cili është gjetur kok*ainë.

Pas dokumentimit të rastit ndaj të njëjtëve do të paraqiten parashtresat e duhura./Telegrafi/


VIDEO bonus:
Loading...