Ballina Aktualitet Vihen pas hekurave pesë persona në Tetovë

Vihen pas hekurave pesë persona në Tetovë

Në rrugën “133” në Tetovë, mbrëmë 16 korrik, rreth orës 01 e 30 minuta, janë pri*vuar nga liria personat, R.B. (53), B.K. (27), N.K. (42), Sh.I. (27) dhe një 17-vjeçar, të gjithë nga Tetova.

Gjatë kryerjes së kontrollit tek ata është gjetur mar*ijuanë.

Merren masat dhe aktivitetet për zbardhjen dhe dokumentimin e plotë të rastit.


VIDEO bonus:
Loading...