Ballina Bota STUHI APOKALIPTIKE NË GREQI (VIDEO)

STUHI APOKALIPTIKE NË GREQI (VIDEO)

RAPORTOHET për 7 të vd*ekur, një të humbur dhe 30 të pla*gosur si pasojë e motit të keq e me stuhi në Greqinë Veriore, mbrëmjen e sotme.

Mediat lokale raportojne se në zonën e Halkidiki kanë humbur jetën të paktën gjashtë persona dhe një është shpallur i humbur, ndërsa një i moshuar humbi jetën në Imathia.

Stuhia apokaliptike, me rreshje të dendura breshëri dhe uragan ka gjetur të papërgatitur banorët dhe turistët e Halkidikisë, ndërsa dëmet materiale në shtëpi e dyqane janë të shumta.

Loading...