Ballina Kronika Përfundon pas hekurave 32-vjeçari nga Tetova

Përfundon pas hekurave 32-vjeçari nga Tetova

Dje, 14 korrik 2019, rreth orës 00 e 10 minuta, në një objekt hotelerik në rrugën “133” në Tetovë, është pri*vuar nga liria 32-vjeçari D.S, nga Tetova.

Gjatë kontrollit të kryer, tek i njëjti është gjatur marij*uanë.

Punohet në zbardhjen dhe dokumentimin e plotë të rastit.