Ballina Kronika Ndalohet 53-vjeçari nga Gradeci i Gostivarit

Ndalohet 53-vjeçari nga Gradeci i Gostivarit

Dje, më 16 korrik 2019, pjestarët e policisë e kanë pri*vuar nga liria dhe ndaluar në Stacionin policor Tetovë, 53-vjeçarin B.B. nga fshati Gradec i Gostivarit, për arsye se të njëjtën ditë, rreth orës 14 e 15 minuta,  ka prishur rendin dhe qetësisnë publike me të shtëna me armë zjarri në fshatin Kamjan të Tetovës.


VIDEO bonus: Tërmeti në Shqipëri VIDEO nga Tetova: MOTI: PUBLICITET: PUBLICITET:
Loading...