Ballina Lajme Shqipëri Kujdes ne kete plazh,kapen dy peshkaqenë

Kujdes ne kete plazh,kapen dy peshkaqenë

Dy ‘bisha’ të vogla deti janë kapur nga peshkatarët në detin Jon, në brigjet e Vlorës. Bëhet fjalë për dy peshkaqenë me madhësi mesatare, të cilët janë kapur në Lukovë.

Rastin e ka publikuar në ‘Facebook’, Anna Media ku shfaqet njëri prej peshkaqenëve.

Ndërkohë peshkatarët, këshillojnë të gjithë pushuesit që të tregojnë kujdes dhe të kontrollojnë vendet rreth e rrotull, ku pushojnë./Marre nga Newsbomb

VIDEO bonus:
Loading...