Ballina Gossip Këngëtarja shqiptare flet hapur: Të gjithë ishat kanë qarë për mua

Këngëtarja shqiptare flet hapur: Të gjithë ishat kanë qarë për mua

Këngëtarja Era Rusi teksa fliste për jetën private në emisionin “Trokit” ka pranuar se përfshihet shumë në një marrëdhënie dhe jep gjithçka nga vetja, ndaj mendon se këtë gjë ja marrin për të mirëqenë.

Edhe pse nuk ka treguar nëse aktualisht eshtë apo jo në një lidhje dashurie, këngëtarja tha se të gjithë ishat e saj kanë qarë për të.

E pyetur nëse i është kthyer ndonjë nga ish-at dhe a kanë qarë për të, Era ka pranuar:

“Të gjithë, kanë qarë. Po se ështu është, kur e humbet e kupton. Edhe unë… edhe kam qarë. Mos bëjmë kot sikur… Ndodh një gjë, unë jepem shumë në një marrëdhënie, ndoshta ma marrin si për të mirëqënë. Kur iki unë, fillojnë kuptojnë…’- ka treguar ajo para kamerës.

Kujtojmë se vetëm dy ditë më parë, Era publikoi këngën e saj më të re të titulluar “Le ti dali flaka”, e cila brenda dy ditëve ka marrë 100 mijë klikime në Youtube./Opinion.al