Ballina Kronika Incident në Gostivar

Incident në Gostivar

Shpeshtohen su*lmet ndaj policëve në Gostivar, mbrëmë u regjistrua një rast tjetër

Gjatë periudhës së kaluar, në rajonin e Gostivarit, kanë qenë të shpeshta rastet e su*lmeve dhe fyerjeve ndaj policëve në detyrë. Rasti i fundit u regjistrua mbrëmë.

Siç informojnë nga SPB, rreth orës 1 e 20 minuta pasmesnate, u pri*vua nga liria 26-vjeçari me inicialet H.S, nga fshati Reçan i Gostivarit, i cili në magjistralen Kërçovë – Gostivar, në afërsi të guroreve, duke drejtuar automjetin “Opel zafira”, me targa të Gostivarit, i sul*moi punonjësit e policisë.

Personi u ndalua në Stacionin policor në Gostivar për procedurat e zbardhjes së plotë të rastit, pas së cilës kundër tij do të ngrihet padi adekuate./TetovaNewsVIDEO bonus:
Loading...