Ballina Argëtim DEPUTETI I KOSOVËS NUK NDALET SJELL DUETIN ME MOTRËN E TIJ PAS...

DEPUTETI I KOSOVËS NUK NDALET SJELL DUETIN ME MOTRËN E TIJ PAS 25 VITESH (VIDEO)

Këngëtari Labinot Tahiri vazhdon të jetë shumë i angazhuar në muzikë.

Së fundmi, ai ka publikuar për fansat e tij një video në rrjetin social Instagram, ku shfaqet duke kënduar me motrën e tij, Sarandën.

Ai thotë se këtë duet po e realizon pas 25 vjetësh me motrën e tij të dashur.
Tutje, Labi ka shkruar se ushte kurbeti ai që i kishte ndarë qysh të rinj, dhe se rikthimet në vendlindje janë të tilla – çmallje dhe festa.

“Motra ime mysafire në vendlindje, ku ishte musafire te vendi ku quhet Buna Ferizaj!
Dhe si nje ndarje e dikurshme Gurbeti dhe Vendlidja ndau dhe motrat nga vllezerit edhe sot jetojnë largë në mërgim!

Tani, pas 25 viteve hera pare që kënduam sebashku në Ferizaj , derisa mbremjen e kishin Grupi Fisniket!
Malli për gurbetqarët vazhdon të mos shuhet kurrë nga ata që e kanë pêrjetua mërgimin.
Respekt!
Do të publikojmë edhe video të tjera”, ka shkruar Labi në Instagram.

VIDEO bonus:
Loading...