Ballina Bota Pamje e pazakontë nga aeroporti i Londrës (VIDEO)

Pamje e pazakontë nga aeroporti i Londrës (VIDEO)

Një avion i madh i Emirates ka dalë në mes të një reje të madhe mjegulle, shumë pranë me pistën e aeroportit të Gatwick, në Londër.

Video është publikuar nga website aeronautikës Aeronews në Twittër. Në video shihet se si në mes të as*gjëje zb*ret nga qielli, shumë pranë me tokën, avioni i madh.

Asnjë pro*blem për pasagjerët dhe avionët e tjerë në pistë.VIDEO bonus: Tërmeti në Shqipëri VIDEO nga Tetova: MOTI: PUBLICITET: PUBLICITET:
Loading...