Ballina Kronika Zhduket në Podujevë nëna e dy fëmijëve, kush e sheh lajmërohuni në...

Zhduket në Podujevë nëna e dy fëmijëve, kush e sheh lajmërohuni në këtë numër

Një grua nga Podujava është zhdukur që nga 4 qershori i këtij viti.

Edita Maxhuni-Xhaka, nënë e dy fëmijëve është zhdukur që nga 4 qershori i këtij viti.

Është babai i saj, Rifat Maxhuni, ai i cili e ka bërë të ditur këtë gjë përmes një postimi në profilin e tij zyrtar në rrjetin social Facebook.

Ai ka thënë se e bija e tij është zhdukur mbrëmjen e 4 qershorit dhe që nga ajo kohë, askush nuk ka ndonjë informatë për të.

Rifat Maxhuni ka kërkuar edhe ndihmën e të gjithëve dhe ka lënë numrin e tij të telefonit në rast se dikush e sheh vajzën e tij.

Ai ka kërkuar që kushdo që ka ndonjë informacion apo që e sheh Editën le të lajmërohet në numrin e telefonit +383 (049) 125 556 ose në çfarëdo stacioni policor, shkruan më tutje lajmi.net.

Postimi i plotë pa ndërhyrje:

Miqë,dashamirë e shokë,e qytetarë te nderuar me datën 04.06.2019 ne fshatin Mirofc-Podujevë rreth ores 20:30 mbrëmje zhduket nga shtëpia e Bashkëshortit

Edita Maxhuni-Xhaka e datëlindjes 14.07.1993,( Nënë e dy fëmijëve ) njerit 8 vjeç dhe tjetrit 6 vjeç duke mos njoftuar asnjëri qoftë nga familja e Bashkëshortit dhe e familjes se Prindërve te saj.Deri me sot 10.06.2019 nuk kemi asnje Informatë mbi vendodhjen e saj.

Si familje lusim gjithë ata njerëz,qe e kan pa për herë te fundit te lajmerohen ne tel+383 (049) 125 556 dhe çdo Stacioni Policor ne tërë teritorin e Republikës se Kosovës.

SHARE Kërkojmë ndihmen tuaj.!!. /Lajmi.net/

VIDEO bonus: Tërmeti në Shqipëri VIDEO nga Tetova: MOTI: PUBLICITET: PUBLICITET:
Loading...