Ballina Bota Stuhi e madhe breshri ne Bolonja dhe Modena të Italisë (VIDEO+FOTO)

Stuhi e madhe breshri ne Bolonja dhe Modena të Italisë (VIDEO+FOTO)

Moti i keq dhe stuhia e madhe e breshrit ka kapluar sot disa qytete te Italise.

Ne vazhdim keni pamje nga Bolonja dhe Modena ku gjate pasdites se sotme kane rene bom*ba te verteta breshri, ka fryre ere e fuqishme dhe jane shkaktuar shume deme.

 

VIDEO bonus:
Loading...