Ballina Kronika Rrokulliset makina në rrugën Tetovë-Gostivar (FOTO)

Rrokulliset makina në rrugën Tetovë-Gostivar (FOTO)

Një makine ka fluturuar nga rruga gjatë vozitjes në autostradën Tetovë-Gostivar, vetëm një kilometër nga pikë pagesa e Tetovës. Ne makina kanë udhëtuar dy persona te cilët sipas informatave te para kane kaluar me lëndime të trupore dhe jashtë rrezikut për jetë. Ne vend ngjarja kanë arritur zjarrfikësit dhe ndihma e shpejte. Pritet arritja edhe e pro*kurorisë për ta hetuar rastin./Alsat

Loading...