Ballina Argëtim Nipi i Enver Hoxhës surprizon bashkëshorten, 14 mijë euro dhuratë (Foto)

Nipi i Enver Hoxhës surprizon bashkëshorten, 14 mijë euro dhuratë (Foto)

“Cartier” prej kohësh është një prej aksesorëve luks më të pëlqyer nga njerëzit, por me një shifër jo mjaft të përballueshme për të gjithë.

Në mesin e personazheve që disponojnë një “Cartier” ka hyrë së fundmi edhe këngëtarja Rezarta Shkurta.

Këtë gjë e ka lënë të kuptohet vetë ajo, pasi me një Instastory tregon se ka marrë dhuratë nga bashkëshorti i saj Ermal Hoxha, një byzylyk me vlerë 10 mijë euro dhe një unazë 3500 euro.

Fundja diamantet janë shokët e ngushtë të një femre e si mund të mos jenë të Rezartës, gruas së nipit të ish diktatorit Enver Hoxha.

VIDEO bonus:
Loading...