Ballina Kronika Aksident në rrugën regjionale Tetovë – Jazhincë

Aksident në rrugën regjionale Tetovë – Jazhincë

Dje (10 qershor), rreth orës 16 e 20 minuta, në rrugën regjionale Jazhincë-Tetovë, ka ndodhur aksident trafiku në të cilën janë përfshirë dy vetura me targa të Tetovës: vetura e tipit “Audi”, e
drejtuar nga 59-vjeçari R.K. nga fshati Poroj dhe vetura e tipit “Reno klio”, të cilën e ka drejtuar 24- vjeçari R.K. nga Tetova.

Shoferi i veturës “Audi” ka pësuar lëndime trupore dhe me veturë tjetër është dërguar në Spitalin Klinik të Tetovës, ku është shtrirë për mjekim.

Është kryer inspektim në vendin e ngjarjes, nga ekip i SPB Tetovë.

VIDEO bonus:
Loading...