Ballina Kronika Strazhë – Ndërron jetë një shofer autobusi i moshës 37 veçare

Strazhë – Ndërron jetë një shofer autobusi i moshës 37 veçare

Mbrëmë (rreth orës 22 e 15 minuta, në Stacionin policor në Gostivar, është denoncuar se në rrugën magjistrale Kërçovë-Gostivar, në lokacionin ‘Strazhë” ka ndërruar jetë 37-vjeçari G.D. nga Shkupi, vozitës i autobusit ,,Mercedes,, me targa të Shkupit.

“Pasi që me autobusin kanë ndaluar për të pauzuar në lokacionin ,,Strazhë,, dhe për një moment 37-vjeçarit i është përkeqësuar gjendja shëndetsore ku edhe ka humbur ndjenjat, kështu që mjekët nga ndihma e shpejtë e Gostivarit, të cilët kanë qenë të thirrur në ndërkohë, vetëm se e kanë konstatuar ndarjen nga jeta”, njoftojnë nga policia.
Organet kompetente nga Gostivari kanë kryer inspektimin në vendin e ngjarjes, kurse trupi i pajetë i të ndjerit G.D. i është dorëzuar familjes.

VIDEO bonus:
Loading...