Ballina Kultura Kinematografi Publikohet filmi “The Poison Rose” ku Blerim Destani luan me John Travoltën...

Publikohet filmi “The Poison Rose” ku Blerim Destani luan me John Travoltën e Morgan Freeman (Video)

Blerim Destani ka shënuar edhe një sukses të ri në arenën ndërkombëtare.

Është publikuar filmi “The Poison Rose”, në të cilën aktori shqiptar Blerim Destani luan me emrat më të njohur të kinematografisë, shkruan lajmi.net.

Në këtë film aktrojnë edhe dy artistët e famshëm, John Traovlta dhe Morgan Freeman, ndërsa regjisorë janë George Gallo, Luca Giliberto dhe Francesco Cinquemani.

VIDEO bonus:
Loading...