Ballina Lajmet kryesore Pjesëtari i Grupit të Kumanovës: Ziadin Sela bonu gati për…

Pjesëtari i Grupit të Kumanovës: Ziadin Sela bonu gati për…

Zoti_Zijadin Sela bonu gati per ndegjim se brenda disa diteve do te ket bomba, do tju pelqejnë shumë !! dhe qytetaret ilirides do e shofin se kan e kan votouar per sa vite dhe sjan mbushur mend duke votuar BASHKIMI DEMOKRATIK per INTEGRIM sa vr*asje te komandantave e sa raste te montuara por ksaj radhe ju ka hasur sharra gozhdë me neve pergjime do ket dhe per palen maqedone organizaten ter*oriste VMRO DPMNE !! Cilat nuk jan degjuar deri me sot ,bombat jan prej vitit 2008 deri fund 2014 por kesaj radhe pergjimet i shperndan Grupi i Kumanovës.
perfaqsimin do e bejn dy pjestar te grupit ton
S &V ju pershendes Shqiptari SHPERNDANI

VIDEO bonus:
Loading...