Ballina Showbiz Ky është postimi i parë i Mozzikut pas ‘zhurmës’ rreth rastit të...

Ky është postimi i parë i Mozzikut pas ‘zhurmës’ rreth rastit të Loredanës (FOTO)

Mozzik ka ndarë me ndjekësit një fotografi në Instagram, në të cilën shfaqet pranë veturës së tij.

Reperi këtë imazh e postoi pas ‘zhurmës’ që u në në medie, për akuzën që një çift zviceran po ia bëjnë Loredanës.

“I bërë vetë dhe real deri të vdes! “, ka qenë mbishkrimi që Mozzik ia ka lënë fotos.

Kjo e fundit dyshohet se ka marrë 700 mijë franga nga çifti zviceran, të cilët pretendojnë se ua mori me kërcënim, detyrim e mashtrim.

Mozzik dhe Loredana ditë më parë kanë qëndruar në Kosovë ku mbajtën konferencë për medie, në të cilën reperja tha se paratë nga ai çift u morën me vullnetin e plotë të tyre.

 

Loading...