Ballina Kuriozitete Vajza 3-vjeçare luan me një piton gjigant (Video)

Vajza 3-vjeçare luan me një piton gjigant (Video)

Vajza indoneziane që u bë e famshme me një video ku shihej duke i larë dhëmbët e një krokodili, kësaj radhe vjen me një skenë jo më pak tronditëse, transmeton Tetova News.

Kësaj radhe 3-vjeçarja shfaqet pranë një pitoni gjigant, 4-5 metra të gjatë, duke kuruar mishrat e tij.

Zvarraniku, një piton burmanez, vuan nga ulçera në gojë, por nuk duket se proteston kundër trajtimit, duke e lënë vajzën të kapë kokën me një dorë dhe të manipulojë brenda gojës së tij.

Vogëlushja Maharini trashëgoi dashurinë e saj për veterinarinë nga babai i saj, i specializuar për përkujdesje ndaj kafshëve ekzotike dhe ka ndërvepruar me zvarranikët e rrezikshëm që kur ishte dy vjeçe./TetovaNews

VIDEO bonus:
Loading...