Ballina Teknologji Pse ky ndryshim i WhatsApp

Pse ky ndryshim i WhatsApp

Përdoruesit e WhatsApp së shpejti nuk do të jenë më në gjendje t’u bëjnë screenshoot bisedave.

Aplikacioni po punon për një tipar sigurie, i cili do të bëjë të mundur bllokimin e tyre.

Përditësimi i ri po ashtu përfshin edhe një tipar të ri të redaktimit të imazheve ku përdoruesit mund të shtojnë emoji, tekst si dhe elementë të tjerë të cilat janë grupuar në kategori.

Përditësimet e reja do të vijnë në një version të ri të aplikacionit në javët e ardhshme./Opinion.al

VIDEO bonus:
Loading...