Ballina Kronika Pamje ekskluzive nga vetura dhe vendi ku ndodhi vrasja e dyfishtë në...

Pamje ekskluzive nga vetura dhe vendi ku ndodhi vrasja e dyfishtë në Sllupçan (Video)

Televizioni Telma ka vizituar vendin ku është kryer vrasja e dyfishtë në fshatin Sllupçan, dukecsjellë detaje mbi këtë vrasje ku mbetën të vdekur në vendin e ngjarjes babai 47 vjrçar dhe djali 9 vjeç. Kronika e TV Telma:

Loading...