Ballina Showbiz Një bukuri ruse trondit rrjetin, i tregon të gjitha me… (Video)

Një bukuri ruse trondit rrjetin, i tregon të gjitha me… (Video)

Modelja ruse Anastasya Kvitko vazhdon të tërheqë vëmendjen e ndjekësve. Së fundi, ajo ka postuar në rrjetin social Instagram një video mjaft provokuese.

Anastasiya Kvitko njihet për linjat e saj trupore dhe shpeshherë krahasohet edhe me Kim Kardashian.

Në videon e publikuar në Instagram, modelja shfaqet në bikini të kuqe dhe në fokus vë format e bëshme trupore.

View this post on Instagram

❤️

A post shared by AK (@anastasiya_kvitko) on

VIDEO bonus:
Loading...