Ballina Kronika Makina përmbyset në Klos – 4 të plagosur, dy me helikopter drejt...

Makina përmbyset në Klos – 4 të plagosur, dy me helikopter drejt Tiranës (VIDEO)

Kjo e enjte ka nisur me një aksident të rëndë rrugor që ka ndodhur në aksin Qafë Buall-Klos.

Nga vendngjarja raportohet se 4 persona kanë mbetur të plagosur, pasi një veturë ka parakaluar një kamion dhe drejtuesi ka humbur kontrollin e mjetit, duke përfunduar jashtë karexhatës.

Mësohet se dy nga të plagosurit janë në gjendje të rëndë dhe po transportohen me helikopter drejt Tiranës.

Loading...