Ballina Opinione Komandant Malisheva ka një mesazh për shqiptarët!

Komandant Malisheva ka një mesazh për shqiptarët!

Komandant Malisheva

Mesazh drejtuar popullit Shqiptarë: Të nderuar bashkatdhetare kam nji mesazh per ju , ky mesazh ka te beje ne lidhje me zgjedhjet presidenciale . Vmro ja si parti shoveniste nuk ka merituar asnjihere perkrahjen e popullit shqiptar e as voten e Shqiptarve .

Kjo kandidate e vmro s Siljanovska qe thirret ne drejtsin se gjoja paska pas drejtsi ne kohen e sundimit te partis se saj ne krye me gruevskin po harron se pikrisht kjo parti ishte bllokuese e proqeseve dhe avancimit te marrveshjes se ohrit.

Vmro ishte parti kriminale ne krye me Gruevskin i cili eshte ne ikje. Vmro ishte partia e rastit Brodec. Vmro ishte parti e djegjes se pronave te shqiptarve ne gjorgje petrov. Vmro ishte parti ne pushtet e 2001 qe luftoj shqiptaret .

Vmro ishte po kjo parti e inskenimit te Monstres. Vmro ishte parti e inskenimit rastit Alfa. Vmro ishte drejtperdrejt ne orkestrimin dhe zhdukjen e shokve tan tani dëshmore te kombit. Vmro nuk la te zeze pa ju bo shqiptarve.

Kam nji lutje tek ata votues te cilet dalin me votu vmro , qe mos ta bejn nji gje te till mos te votohet krimi e padrejtsia , siljanovska thirret ne drejtsi e drejtsia te ata ka qen tipik selektive, Edhe sote drejtsi nuk ka me neve grupin ton eshte tregu se ska drejtsi edhe raste tjera rasti Almirit vogel e shume raste tjera , Shqiptaret ne fillim duheshte te votojn kandidatin e tyre Blerim Reken , e ne balotazh Shqiptaret duheshte te bojn nji kompromis me Zaevin te dalin me nji platform te qartë se qfar i duhet popullit Shqiptar e jo symbyllur te thrrasin ne votim,

Te nderuar Shqiptar nga dy te keqe zgjidhni ate qe eshte me pak e demshme nese dilni ….!!!

Mbetshi te respektuar e te nderuar

VIDEO bonus:
Loading...