Ballina Argëtim Gruaja e bërë xurxull tregon asetet në aeroplan (VIDEO)

Gruaja e bërë xurxull tregon asetet në aeroplan (VIDEO)

Një grua që dyshohet se ishte e pirë brenda aeroplanit të kompanisë Spirit Airlines të destinacionit Orlando – New Jersey, ishte larguar nga aty pasi u nervozua me stafin e kompanisë ajrore dhe i ekspozoi të pasmet ndaj udhëtarëve të tjerë.

Në vend të zbatimit të rregullës për fikjen e pajisjes së saj celulare, që është procedurë standarde në momentin e ngritjes në ajër të aeroplanit, raportohet se gruaja bërtiti në drejtim të stjuardesave dhe më pas e tërhoqi vëmendjen e bashkudhëtarëve të saj, të cilët po e xhironin këtë incident me telefonat e tyre celularë, transmeton Klan Kosova.

“Xhironi çka m.. të doni”, dëgjohet duke thënë ajo në videon e mëposhtme, para se të kthehet prapa dhe ta ekspozojë prapanicën duke e dridhur në stilin e vallëzimit “twerk”.

VIDEO bonus:
Loading...