Ballina Kronika Fat i keq për 22-vjeçaren, humb jetën pasi loja e … shkoi...

Fat i keq për 22-vjeçaren, humb jetën pasi loja e … shkoi keq

Një 22-vjeçare britanike është gjetur pa shenja jete në një dhomë hoteli në Zvicër, ndërsa shkak dyshohet se është bërë një “lojë s… e cila ka shkuar keq”.

Anna Florence Reed u zbulua të martën në orën 7 të mëngjesit në banjën e hotelit pasi u dëgjua britma nga dhoma e saj. I dashuri i saj gjerman, 29 vjeç, është ndaluar dhe po përballet me një …

LEXO lajmin e plotë:

VIDEO bonus:
Loading...