Ballina Argëtim Era si “Barbie” dhe Nora provokuese, motrat sjellin klipin “përvëlues” (Video)

Era si “Barbie” dhe Nora provokuese, motrat sjellin klipin “përvëlues” (Video)

Motrat Istrefi kanë publikuar më në fund duetin e shumëpritur. Era dhe Nora Istrefi kanë lancuar projektin më të ri muzikor, të cilit i kanë bashkangjitur edhe një klip të mrekullueshëm.

“Nuk e di”, titullohet kënga e dyshes, e cila duket se do të thyejë rekorde këtë verë.

Motrat Istrefi shfaqen të mahnitshme dhe mjaft provokuese në videoklipin e ri. Kjo është hera e parë që ato kanë bashkuar forcat dhe nuk ka dyshim se ky projekt do të pëlqehet.

VIDEO bonus:
Loading...