Ballina Sport Breshri ndërpret ndeshjen finale të futbollit në Arabinë Saudite (VIDEO+FOTO)

Breshri ndërpret ndeshjen finale të futbollit në Arabinë Saudite (VIDEO+FOTO)

Breshri i madh ka zbardhur stadiumin dhe ka detyruar autoritetet që të ndërpresin ndeshjen futbollistike të Ligës së Dytë në Arabinë Saudite

Arbitri vendosi të anulojë ndeshjen finale të Ligës së Dytë Al Bukayriyah – Hetten në stadiumin Al-Bukayriyah, për shkak të shiut dhe të breshrit të madh.

Ndeshja u ndërpre në minutën e 30-të dhe do të luhet nesër.

Të dy skuadrat luftojnë për t`u plasuar në Ligën e Parë saudite./TetovaNews

VIDEO bonus: Tërmeti në Shqipëri VIDEO nga Tetova: MOTI: PUBLICITET: PUBLICITET:
Loading...