Ballina Argëtim Arbitri ‘vjedh’ momentin, i propozon koleges së tij në mes të stadiumit...

Arbitri ‘vjedh’ momentin, i propozon koleges së tij në mes të stadiumit (Video)

Një nga arbitrat anësor gjeti momentin e tij dhe hodhi hapin e jetës duke i propozuar për martesë kologes së tij arbitre.

Në qytetin e Oradea në Rumani gjatë një ndeshjeje futbolli, ishte një moment tjetër i cili mori të gjithë vëmendjen nga futbollistët.

Një nga arbitrat anësor gjeti momentin e tij dhe hodhi hapin e jetës duke i propozuar për martesë kologes së tij arbitre në mes të fushës së blertë disa momente para vazhdimit të ndeshjes.

Arbitri ulet në gjunjë për t’i kërkuar dorën mes brohoritjeve të tifozëve të pranishëm dhe sipas videos, zyrtari i ndeshjes mori një përgjigje pozitive.

Loading...