Ballina Lajme Kosovë Albin Kurti nesër në Kumanovë, vizita në përkrahje të Blerim Rekës

Albin Kurti nesër në Kumanovë, vizita në përkrahje të Blerim Rekës

Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti përkrahë kandidatin e pavarur për president, prof.dr. Blerim Reka. Ai nesër do të mbërrijë në Kumanovë në tubimin elektoral të Rekës.

Kurti do jetë pjesëmarrës në tubimin në ora 19:00 në Pallatin e Kulturës në Kumanovë, bashkë me liderët e partive opozitare shqiptare, Ziadin Sela i ASH-së dhe Bilall Kasami i Lëvizjes BESA. (INA)

Loading...