Ballina Kronika Aksident trafiku në Tetovë, disa të lënduar rëndë (FOTO)

Aksident trafiku në Tetovë, disa të lënduar rëndë (FOTO)

Në hyrje të Tetovës, te rrethrоtullimi i parë ka ndodhur një aksident komunikacioni ku janë përfshirë dy makina.

Sipas informatave të Alsat, ka edhe persona mjaftë të lënduar të cilët janë dërguar për në spital.

I menjëhershëm ka qenë edhe intervenimi i zjarrfikësve të cilët me 3 automjete janë shfaqur në vendin e ngjarjes për të asistuar në nxjerrjen e të lënduarve nga makinat. Në vendin e ngjarjes ka ardhur edhe policia për të kryer inspektimet se si ka ardhur deri tek aksidenti dhe për të mësuar shkaqet.

Loading...