Ballina Argëtim Publikohet kënga “Zjarr” nga Genta Ismajli (VIDEO)

Publikohet kënga “Zjarr” nga Genta Ismajli (VIDEO)

Një këngë ritmike nga Genta Këngëtarja e njohur shqiptare, Genta Ismajli ka publikuar projektin e ri muzikor të cilin ka kohë që po e paralajmëron përmes rrjeteve sociale, shkruan rtv21.tv “Zjarr” titullohet kënga e re nga Genta e cila është ritmike. Muzikën e këngës e ka bërë Irkenc Hyka, tekstin e ka shkruar MUMA, ndërsa për videoklipin është përkujdesur Bug Production. Për dukjen e Gentës në videoklip janë përkujdesur, Njomza Luci, Studio Sellma dhe Kaci.

Loading...