Ballina Kuriozitete Ngordh nëna e këlyshëve, lopa i ushqen ata (VIDEO)

Ngordh nëna e këlyshëve, lopa i ushqen ata (VIDEO)

Një rast i rrallë ka ndodhur në Indi, ku shihen katër këlyshë që ushqeheshin nga gjinjtë e një lope.

Nëna e këlyshëve ka ngordhur nga një aksident, dhe instikti natyror i lopës, bëri që ajo të ulet dhe t’i ushqej ata me qumështin e saj. Për më shumë shihni videon:

VIDEO bonus:
Loading...