Ballina Kuriozitete FOTOT: Donte të bënte fotografi perfekte, lumi “kap” në besfasi të moshuarën

FOTOT: Donte të bënte fotografi perfekte, lumi “kap” në besfasi të moshuarën

Dëshira për të marrë një pamje sa më të mirë të peizazhit të një lumi në Glaucestershire të Anglisë, ka bërë që Jill Roberts të përfundojë e rrëzuar dhe e tëra nën ujë.

Pensionistja po përpiqej të fotografonte, kur u godit prej një vale të papritshme, teksa qëndronte në bregun e lumit.

Shoqëria saj ka arritur të shkrepte momentin kur ajo përfundoi në ujë, prej nga ka dalë pa ndonjë lëndim. (TemA)

VIDEO bonus: Tërmeti në Shqipëri VIDEO nga Tetova: MOTI: PUBLICITET: PUBLICITET:
Loading...