Ballina Argëtim VIDEO: Prisnin të shihni një krokodilin, nga uji doli edhe një… peshkaqen

VIDEO: Prisnin të shihni një krokodilin, nga uji doli edhe një… peshkaqen

Jonathan Kehler shkoi bashkë me një grup turistësh pranë një lumi në Adelaide të Australi, për të parë nga afër një krokodil.

Me grepin në maje të së cilit kishte vënë mish pule si karrem, ai e joshi krokodilin që të dilte nga sipërfaqja, por nuk priti që prej aty të dilte edhe një peshkaqen i vogël.

“ U shfaq nga askund dhe donte t’ia rrëmbente ushqim, por krokodili ishte më i shpejtës se ai” ka thënë Kehler. (TemA)

VIDEO bonus: Tërmeti në Shqipëri VIDEO nga Tetova: MOTI: PUBLICITET: PUBLICITET:
Loading...