Ballina Bota VIDEO: Inskenoi rrëzimin në vendin e punës për të përfituar nga sigurimi,...

VIDEO: Inskenoi rrëzimin në vendin e punës për të përfituar nga sigurimi, në pranga 57 vjeçari

Punonjësi i një kompanie në New Jersey, Alexander Gorbinsky, 57-vjeç, ka vendosur të inskenojë rrëzimin në kafene, me qëllim që të përfitojë një shumë të majme nga sigurimi.

Ai hodhi akull në dysheme dhe u sigurua që askush nuk po e shikonte dhe më pas u rrëzua qëllimisht në tokë duke shpresuar që dikush do ta gjejë dhe ta ndihmojë.

Megjithatë ky veprim i kushtoi prangosje për inskenim që bëri. (TemA)

Loading...