Ballina Kronika Tronditet kumanovarja: Fotot e pahijshme të vajzës së saj qarkullojnë në celularët...

Tronditet kumanovarja: Fotot e pahijshme të vajzës së saj qarkullojnë në celularët e nxënësve të tjerë

Më datë 30 janar 2019, një grua nga një fshat i Kumanovës ka bërë kallëzim në polici se është thirrur në shkollën ku mëson vajza e saj dhe nga ana e kujdestares së klasës dhe drejtori i shkollës ka marrë njoftim të pakëndshëm, transmeton Tetova News.

Gjatë takimit i janë treguar fotografi vulgare të shpërndara në celularët e nxënësve të tjerë.

Po merret masa për zbardhjen e rastit.

Loading...