Ballina Bota Stuhi me erë 110 km në orë dhe përmbytje gjatë natës në...

Stuhi me erë 110 km në orë dhe përmbytje gjatë natës në Rio de Janeiro të Brazilit (VIDEO+FOTO)

Moti i keq godet Rion.
Bashkia konfirmon se 5 persona kanë humbur jetën dhe një është shpallur i zhdukur.
Erërat deri në 110 km / h goditën qytetin duke shkaktuar dëme të mëdha. U rrëzuan shumë pemë. Pati probleme me trafikun dhe me energjinë elektrike.

Shikoni pamjet:


 

Loading...