Ballina Lajme Shqipëri Protesta/ Ja VIDEO që ka shpërndarë Edi Rama në ambasada dhe BE

Protesta/ Ja VIDEO që ka shpërndarë Edi Rama në ambasada dhe BE

Ish-kryeministri Sali Berisha ka hedhur akuza të shumta ndaj Edi Ramës, gjatë tërë kohës.

Por pas nisjes së protestave madhështore nga shqiptarët, Edi Rama ka vendosur të shpërndajë një video nëpër selitë e ambasadave dhe të qeverive të ndryshme në BE, gjoja për grusht shteti që ka përgatitur Sali Berisha ndaj tij.

Ja çfarë shkruan ish-kryeministri Sali Berisha në Facebook:

Miq shikoni videon që ka shpërndarë në ambasada dhe qeveri të ndryshme poturembushuri si provë për grushtin tim të shtetit kundër tij.

Nuk mund ta lija pa ndarë me ju këtë dëshmi se sa të drejtë keni kur brohorisni ‘Rama Ik’ dhe ta shporrim, ta shporrim kërmën politike.

Fitore.

VIDEO bonus:
Loading...