Ballina Argëtim Modelja seksi në hall: Dua një djalë që të më lërë shtatzënë...

Modelja seksi në hall: Dua një djalë që të më lërë shtatzënë (Foto)

Bukuroshja britanike, Lauren Goodger me një sërë postimesh në Instastory ka treguar format e saj seksi dhe ka shprehur hapur dëshirën për të mbetur shtatëzënë.

Ajo u ka thënë fansave se do të ketë një fëmijë dhe është në kërkim të një djali që mund t’ia plotësojë dëshirën.

Lauren nuk ka pasur lidhje konstante kohëve të fundit dhe ka vuajtur mungesën e dashurisë së vërtetë.

Por, ajo ka treguar edhe sonte se është njëra prej femrave më të dashura në botë derisa ka shpërndarë një video në Instagram ku tregon barkun e saj dhe format seksi.

LAJMET MË TË REJA
Loading...