Ballina Kronika Lajm zie nga diaspora: Shqiptari humb jetën në aksident të tmerrshëm në...

Lajm zie nga diaspora: Shqiptari humb jetën në aksident të tmerrshëm në Cyrih

Ja emri dhe fotografia e tij!

Në një aksident të tmerrshëm që ka ndodhur sot në Zvicër, ka ndërruar jetë një shqiptar nga Kosova. Sipas gazetave zviceran, jetën në këtë aksident që ka ndodhur në Cyrih e ka humbur Dedë Radi. Ai ka qenë mërgimtar nga Prizreni që me vite ka jetuar dhe punuar në Zvicër.

Loading...