Ballina Bota Kur shkëmbi i madh rrokulliset nga mali në qytet! (VIDEO+FOTO)

Kur shkëmbi i madh rrokulliset nga mali në qytet! (VIDEO+FOTO)

Një shkëmb i madh është shkëputur nga mali Agordino dhe ka arritur të rrokulliset në lokalitetin Bardies të komunës Agordo (Belluno, provinca Veneto, Itali)
Për fat të mirë nuk ka pasur dëme në njerëz, por është dëmtuar vetëm një makinë.

Loading...