Ballina Kuriozitete Eksperimenti i tetovarëve “në Medinen ku nuk vlejnë ligjet e fizikës”! (VIDEO)

Eksperimenti i tetovarëve “në Medinen ku nuk vlejnë ligjet e fizikës”! (VIDEO)

Në Medine është një vend ku nuk vlejnë ligjet e fizikës. Personalisht e inçizova vëllain tonë Florianin duke eksperimentuar, ku vetura “në ler” shkon përpjetë si dhe shishja me ujë, shkruan Nehad Ademi në profilin e tij në facebook, transmeton Tetova News.

Ja se çka shkruan ai dhe shikoni videot:

LEXO edhe:

Loading...