Ballina Kronika Dy 25-vjeçarë nga Tetova përfundojnë pas hekurave, u kapën “gafil” nga policia

Dy 25-vjeçarë nga Tetova përfundojnë pas hekurave, u kapën “gafil” nga policia

Më datë 09.02 2019, rreth orës 22 e 30, në rrugën lokale Çellopek – Bërvenicë, zyrtarë të policisë nga SPB – Tetovë, kanë privuar nga liria 25-vjeçarin me inicialet A.K. nga Sellarca e Poshtme dhe 25-vjeçarin nga Bërvenica me inicialet D.V., të cilët u kapën në një makinë të parkuar të tipit “Hjundai”, me targa të Tetovës. Gjatë kontrollit te ata u gjetën substanca të ndaluara. Që të dy u ndaluan në stacionin policor në Tetovë për hetime të mëtutjeshme.

Lajmi i plotë:

VIDEO bonus: Tërmeti në Shqipëri VIDEO nga Tetova: MOTI: PUBLICITET: PUBLICITET:
Loading...