Ballina Kuriozitete Çudia ruse për pastrimin e borës – është punuar me dorë dhe...

Çudia ruse për pastrimin e borës – është punuar me dorë dhe në shtëpi (VIDEO)

Mjeshtri nga Kurski me vite të tëra ka mbledhur pjesë makinash dhe ka krijuar një borëpstruese.

Kjo borëpastruese artizanale është e mrekullueshme për largimin e sasive të dëborës nga rrugët.

Mjeshtri thotë se ka përdorur pjesë të vjetra të “Lada-s” , ndërsa ju shikojeni se si funksionon kjo çudi artizanale./TetovaNews

VIDEO bonus:
Loading...