Ballina Kronika Zjarr në kazinonë “Senator” në Shkup (VIDEO)

Zjarr në kazinonë “Senator” në Shkup (VIDEO)

Qarku i shkurtër elektrik që ndodhi në momentin e aktivizimit të aparateve është shkaku i shpërthimit të zjarrit në kazinonë Senator në qendër të Shkupit, transmeton Tetova News.

Brigada e zjarrfikësve të qytetit të Shkupit ka intervenuar me dy automjete dhe pesë zjarrfikës.

Është konstatuar vetëm dëm material.

VIDEO bonus: Tërmeti në Shqipëri VIDEO nga Tetova: MOTI: PUBLICITET: PUBLICITET:
Loading...