Ballina Kronika Zhduket 28-vjeçarja nga Gostivari, i vëllai kërkon ndihmën e uniformave blu

Zhduket 28-vjeçarja nga Gostivari, i vëllai kërkon ndihmën e uniformave blu

Gostivari, 9 janar 2019

32-vjeçari me inicialet I.S nga Gostivari, dje (8 janar 2019) ka bërë një kallëzim në stacionin policor të Gostivarit.

Ai ka paraqitur rastin e zhdukjes së motrës së tij 28-vjeçare me inicialet Sh.T, informon Sektori për Punë të Brendshme në Tetovë, transmeton Tetova News

28-vjeçarja është larguar pardje nga shtëpia e tyre në rrugën “Mara Ugrinova” në Gostivar, rreth orës 18 dhe nuk është kthyer më.
Policia ka nisur hetimet dhe kërkimet për gjetjen e të zhdukurës./tetova.com

VIDEO bonus: Tërmeti në Shqipëri VIDEO nga Tetova: MOTI: PUBLICITET: PUBLICITET:
Loading...