Ballina Argëtim Vajza bukuroshe e Niko Peleshit jep lajmin, së shpejti… (FOTO)

Vajza bukuroshe e Niko Peleshit jep lajmin, së shpejti… (FOTO)

Vajza e Niko Peleshit është konsideruar si një prej femrave më të bukura shqiptare. Ajo është mjaft e ndjekur në rrjetet sociale, ku poston foto dhe jep edhe detaje nga veprimtaritë e saj.

Së fundmi, Aleksia Peleshi ka bërë të ditur se tashmë e ka gati librin e saj të parë në anglisht dhe shumë shpejt do ta botojë.

E pyetur nga një ndjekës se në çfarë gjuhe është libri dhe çfarë temash përmban, Aleksia i është përgjigjur: “Ka tema të ndryshme, se është me poezi dhe histori të shkurtra në anglisht.”

VIDEO bonus:
Loading...